fbpx

Gripo skiepas + 50 % nuolaida Vitamino D tyrimui

Gripo skiepas + 50 % nuolaida Vitamino D tyrimui

Gripas – tai ūminė kvėpavimo takų virusinė infekcija. Lietuvoje sergamumo gripu padidėjimas stebimas rudens – žiemos sezonu. Spalio mėnesį oficialiai prasideda gripo sezonas.

Gripo virusas yra ypač pavojingas dėl pasireiškiančių komplikacijų: bronchito, sinusito ar plaučių uždegimo.

Didžiausia rizika susirgti gripu kyla vaikams, nėščioms moterims bei senjorams, kadangi jų imuninė sistema yra silpnesnė.

Skiepai yra pati efektyviausia priemonė, galinti padėti išvengti gripo ir jo komplikacijų. Pasiskiepykite kol gripo sezonas dar neįsibėgėjo ir esate sveiki!

Kad įsitikintumėte, ar turite imunitetą šaltojo sezono susirgimams, rekomenduojame išsitirti vitamino D kiekį kraujyje, kadangi tai pagrindinis vitaminas stiprinantis kiekvieno mūsų imuninę sistemą.

 „Antėja laboratorija“ kviečia pasinaudoti YPATINGU pasiūlymu – visą spalio mėnesį pirkdami gripo skiepus, vitamino D tyrimą įsigykite su 50 proc. nuolaida. Pasirūpinkite savimi ir savo artimaisiais – pasiskiepykite nuo gripo.

 

Akcija galioja tik tuose padaliniuose, kuriuose yra teikiama skiepų paslauga. Pasitikrinkite ar Jums artimiausiame procedūrų kabinete / klinikoje ji atliekama – Paslaugų tinklas

 

 

PASIŪLYMAS GALIOJA TIK PERKANT PROCEDŪRŲ KABINETE AR KLINIKOJE !
(internetu neparduodama)

Dėl registracijos tyrimui skambinti telefonu: 8 700 55511

Jūsų patogumui dirbame visoje Lietuvoje!

 

 

 

 


-Pasiūlymas galioja iki spalio 31 d. 
-Kraujo paėmimo mokestis neįskaičiuotas.
-Nemokama gydytojo konsultacija su tyrimų įvertinimu (reikalinga papildoma registracija).
-Akcijos organizatorius pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti akcijos sąlygas.