fbpx

Dovanos perkantiems internetu!

Dovanos perkantiems internetu!

,,Antėja laboratorija“ turi receptą, kaip džiaugtis gera savijauta rudenį!
Visą spalio mėnesį įsigydami tyrimus ar tyrimų programas už mažiau nei 50 Eur. gausite magnio ir geležies tyrimų komplektą, o pirkdami už 50 Eur. ir daugiau – dovanų gausite cinko tyrimą, kurio vertė net 18 Eur.!

Šaltuoju metų laiku stiprinkite savo imuninę sistemą, užtikrindami tokių mikroelementų, kaip cinkas, geležis ir magnis kiekį. Cinkas padeda imuninei sistemai kovoti su infekcijomis bei dalyvauja kitose svarbiose organizmo reakcijose.

Magnis yra gyvybiškai svarbus normaliai organizmo raumenų funkcijai, nervų sistemos veiklai ir kaulų būklei palaikyti. Tinkamas geležies kiekis kraujyje padeda išvengti mažakraujystės, organizmo išsekimo ir bendro silpnumo. Užtikrintas tinkamas šių elementų kiekis kraujyje padeda išlikti sveikais.

,,Antėja laboratorija“ kviečia Jus internetu įsigyti norimus kraujo tyrimus ar tyrimų programas ir nemokamai išsitirti magnio, geležies ar cinko kiekį kraujyje.

Būkite sveiki!

Kaip gauti dovanas?
– Išsirink tyrimą arba tyrimų programą ir įsidėk ją į krepšelį;
– Prie pasirinkto pirkinio tavo krepšelyje automatiškai atsiras dovanos!
– Įsigijus pirkinį – mėgaukis sveikatos rudeniu.

 

 

 

Dėl registracijos tyrimui skambinti telefonu: 8 700 55511

Jūsų patogumui dirbame visoje Lietuvoje!

 


-Kraujo paėmimo mokestis įskaičiuotas.
-Pirkinių kuponas turi būti pilnai išnaudotas vieno apsilankymo metu, vienam asmeniui (nepriklausomai nuo įsigytų tyrimų ar tyrimų programų kiekio).
-Dovana pasinaudoti galima tik kartu su pirkinių kuponu, kuriam buvo priskirta ,,Sveikatos ruduo“ akcija.
-Pasinaudoti dovanomis galima 3 mėnesius nuo įsigijimo datos.
-Akcijos organizatorius pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti akcijos sąlygas.

Įsigijus pirkinių kuponą Jums priklauso nemokama gydytojo konsultacija su tyrimų įvertinimu (reikalinga papildoma registracija).