fbpx

Dovanos perkantiems internetu!

Dovanos perkantiems internetu!

,,Antėja laboratorija“ kviečia Jus pasinaudoti ypatingu ,,Sveikatos rudens“ pasiūlymu! Visą lapkričio mėnesį internetu įsigydami tyrimus ar tyrimų programas, dovanų gausite bendrą cholesterolio ir kalio tyrimus!

Neretai žodis „cholesterolis“ mus baugina, tačiau problema yra ne pats cholesterolis, o tai, koks jo kiekis yra kraujyje. Dažniausiai įsivaizduojame, kad kuo šios medžiagos kiekis mažesnis – tuo geriau. Tačiau tai nėra tiesa. Pavyzdžiui, sumažėjęs cholesterolio kiekis kraujyje gali lemti virškinamojo trakto sutrikimus ar depresiją. Kitu atveju – padidėjęs cholesterolio kiekis signalizuoja apie išaugusią širdies ir kraujagyslių ligų riziką. Dėl visų šių priežasčių sekti savo cholesterolio kiekį itin svarbu, bet koks nukrypimas nuo normos, gali lemti sveikatos sutrikimus.

Kalis – vienas svarbiausių mikroelementų žmogaus organizme. Jis būtinas visų organizmo ląstelių funkcionavimui, organizmo skysčių pusiausvyrai palaikyti, normaliai nervų sistemos ir širdies raumenų veiklai. Rūpinkitės savo sveikata ir užtikrinkite reikiamą šio mikroelemento kiekį kraujyje!

Niekada nebuvo taip lengva įvertinti bendrą cholesterolį ir kalio kiekį kraujyje! Tereikia tik pasinaudoti ,,Antėja laboratorija“ ypatingu PASIŪLYMU ir internetu įsigykite norimus kraujo tyrimus ar tyrimų programas!

 

Būkite sveiki!

Kaip gauti dovanas?
– Išsirink tyrimą arba tyrimų programą ir įsidėk ją į krepšelį;
– Prie pasirinkto pirkinio tavo krepšelyje automatiškai atsiras dovanos!
– Įsigijus pirkinį – mėgaukis sveikatos rudeniu.

 

 

 

Dėl registracijos tyrimui skambinti telefonu: 8 700 55511

Jūsų patogumui dirbame visoje Lietuvoje!

 


-Pirkinių kuponas turi būti pilnai išnaudotas vieno apsilankymo metu, vienam asmeniui (nepriklausomai nuo įsigytų tyrimų ar tyrimų programų kiekio).
-Dovana pasinaudoti galima tik kartu su pirkinių kuponu, kuriam buvo priskirtas paslaugos mokestis* ir ,,Sveikatos ruduo“ akcija.
-Pasinaudoti dovanomis galima 2 mėnesius nuo įsigijimo datos.
-Akcijos organizatorius pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti akcijos sąlygas.

Įsigijus pirkinių kuponą Jums priklauso nemokama gydytojo konsultacija su tyrimų įvertinimu (reikalinga papildoma registracija).

*kraujo, nuograndų, tepinėlio paėmimo mokestis.