Kepenų veiklos tyrimų programos

Kepenų veiklos tyrimų programos

Dažniausiai apie didžiausią kūno organą – kepenis, net nepagalvojame, o itin dažni ligoninių gastroenterologijos skyrių pacientai serga kepenų ligomis. Kiekvienas žmogus, kuris mėgsta riebų maistą turėtų sunerimti ir pasirūpinti savo kepenų būkle. Šis organas atlieka begalę gyvybiškai svarbių funkcijų mūsų organizme: gamina tulžį, kuri reikalinga virškinimui, perdirba angliavandenius, baltymus bei riebalus. Jos taip pat skaido vaistus bei organizmo hormonus. Galiausiai, kepenys kaupia ir saugo organizmui svarbias medžiagas – vitaminus bei mineralus, kurie gerina mūsų organizmo būklę bei imunitetą. Žinant kiek daug svarbių funkcijų atlieka šis organas, yra būtina juo rūpintis bei jo nepamiršti, o „Antėja laboratorija“ Jums gali padėti tai padaryti! Tik sausio mėnesį KEPENŲ FUNKCIJOS TYRIMŲ PROGRAMAI yra taikomos nuolaidos!

Nors kepenys geba atsinaujinti, nepamirškime pasirūpinti šio organo būkle dažniau!

 

Kepenų veiklos tyrimų programos

MINI19 € 26 €/programą sudaro 8 analitės
MIDI — 49 € 61 €/programą sudaro 12 analičių
MAXI — 69 € 84 €/programą sudaro 16 analičių

PIRKTI INTERNETU

 

Dėl registracijos tyrimui skambinti telefonu: 8 700 55511

Jūsų patogumui dirbame visoje Lietuvoje!

 


julija_skirmanteKepenys yra stambiausia mūsų organizmo virškinimo liauka ir organas, kuris atlieka daugybę organizmui gyvybiškai svarbių funkcijų. Dažnas žinome, jog tai organizmo detoksikaciją atliekantis organas, kuris skaido medikamentus, alkoholį ir kitas iš išorės į organizmą patekusias toksines medžiagas. Ne ką mažiau svarbus ir organizme susidariusių medžiagų apykaitos produktų skaidymas, nes tai užtikriną toksinų pasišalinimą iš organizmo ir gerą savijautą. Kepenys svarbios ir mūsų virškinimui, nes gamina tulžį, kuri labai svarbi riebalų apykaitai. Kaupdamos savyje geležies, vitaminų, angliavandenių atsargas, užtikrina mūsų energingumą dienos bėgyje. Ypatingai svarbi kepenų funkcija yra baltymų bei krešėjimo faktorių gamyba. Šios funkcijos dėka, susižeidę nenukraujuojame. Todėl nenuostabu, kad dėl kepenų funkcijos sutrikimų stipriai prastėja savijauta ir gyvenimo kokybė. Nors šis organas turi didelius atsinaujinimo resursus, tačiau gali būti ir rimtai pažeistas, kuomet atsinaujinimo galimybės tampa labai menkos.

Jeigu jus vargina bendras silpnumas, neaiškios kilmės bėrimai odoje, sunkumas pavalgius, diskomfortas po dešiniuoju šonkaulio lanku, lengvai atsiranda mėlynės ar ilgai nenustoja bėgti kraujas susižeidus, nuolatos vartojate medikamentus, nedelskite atlikti kepenų funkcijos tyrimus. Dažniausios rimto kepenų pažeidimo priežastys yra onkologinės ligos, virusiniai hepatitai, toksinis pakenkimas dėl medikamentų ar alkoholio vartojimo. Kuo ankščiau nustatomos kepenų funkcijai grėsmingos būklės, koreguojami rizikos veiksniai, tuo didesnė tikimybė ir ateityje džiaugtis geresne savijauta ir gyvenimo kokybe.

 

 

 

-Pasiūlymas galioja sausio mėnesį.
-Kraujo paėmimo mokestis įskaičiuotas.
-Nemokama gydytojo konsultacija su tyrimų įvertinimu (reikalinga papildoma registracija)
-Akcijos organizatorius pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti akcijos sąlygas.