Šeimos gydytojai

alma_astavjeva
Šeimos gydytoja, Alma Astafjeva

Pagal šeimos gydytojo specialybę dirbu nuo 2010 metų, kai įstojau studijuoti į LSMU Šeimos medicinos rezidentūrą. Pasibaigus mokslams pradėjau dirbti Jonavoje ir įgijau didelę patirtį dirbama dviejose šeimos klinikose: Rimkų šeimos sveikatos centre ir šeimos klinikoje Linermeda. Šiuo metu dirbu šeimos gydytoja „Antėja laboratorijoje“ ir esu direktoriaus medicinai pavaduotoja gydymui.

Domėjimosi sritys
Visos šeimos sveikata — nuo mažiausių iki vyriausių. Profilaktikos galimybės ir pagalba kiekvienam žmogui, nes sužinojus savo silpnąsias vietas ir pakoregavus gyvenseną galima išvengti ligų, arba jau esamas ligas geriau kontroliuoti. Stengiuosi dirbti su kiekvienu žmogumi komandoje, nes tik komandinis darbas leidžia pasiekti geriausių rezultatų. Taip pat domiuosi sporto medicina. Konsultuoju žindymo klausimais (ateityje galvoju tapti specializuota žindymo konsultante — Lietuvos laktacijos ir žindymo konsultantų asociacijos nare).
Narystė organizacijose, asociacijose
Lietuvos šeimos gydytojų profesinės sąjungos revizorių komisijos pirmininkė, Lietuvos akušerių ginekologų draugijos narė, Lietuvos medikų sąjūdžio narė.

Tarptautinė patirtis, mokymai, stažuotės
2018 m. – Europos šalių šeimos gydytojų konferencija „Wonca“ Krokuvoje. Dalyvauju profesinės kvalifikacijos kėlimo kursuose, stengiuosi atnaujinti žinias, nes medicina kasdien žengia į priekį. Apgintas ir publikuotas mokslinis darbas „Šeimos gydytojo vaidmuo burnos ir dantų sveikatos priežiūroje“, publikuotas mokslinis straipsnis „Nėštumo išprovokuota „tylioji“ timoma”.

Kodėl „Antėja laboratorija“?
Šioje įmonėje dirba savo srities profesionalai, kurių patirtis ir žinios leidžia man dar labiau tobulėti kaip šeimos gydytojai.

Medicinos centro darbo laikas:

I-V nuo 7 val. iki 19 val.

VI nuo 10 val. iki 14 val.

+370 700 55511

pagalba@kraujotyrimai.lt

Gyventojų prisirašymo prie Medicinos centro tvarka