Nuovargio tyrimų programos

Nuovargio tyrimų programos

Žmogus gali metų metus jaustis pavargęs, tačiau to nesureikšmindamas gyvena toliau. Atrodo, jog kiekvienas menkas darbelis gali išversti iš kojų, pastebime, kad darbingumas vis mažėja, ir per įprastą laiką nuveikiame vis mažiau… Atsiranda raumenų, galvos skausmas, tačiau galvoje lieka tik viena mintis – „Tai paprastas nuovargis, kada nors pailsėsiu, ir viskas praeis“. Šie simptomai gali išduoti, jog tai yra nuolatos Jus lydintis nuovargis, kuris gali būti rimtos ligos pradžia. „Antėja laboratorija“ ragina Jūsų nelaukti, ir pradėti rūpintis savimi labiau, nes nuo sausio 2 dienos visuose mūsų medicinos centruose bei procedūrų kabinetuose vyksta NUOVARGIO TYRIMŲ PROGRAMOS AKCIJA!

Pamirškite mintis apie pagalvę, sužinokite blogos savijautos priežastis jau DABAR!

 

Nuovargio tyrimų programos

MINI — 39 € 49.49 €/programą sudaro 13 analičių
MIDI — 99 € 118.99 €/programą sudaro 22 analitės
MAXI — 129€ 152.99 €/programą sudaro 28 analitės

PIRKTI INTERNETU

 

Dėl registracijos tyrimui skambinti telefonu: 8 700 55511

Jūsų patogumui dirbame visoje Lietuvoje!

 


„Antėja laboratorija“ šeimos gydytojos Julijos Skirmantės komentaras:

julija_skirmanteXXI amžiuje pati didžiausia vertybė tampa mūsų laikas. Idealiu atveju, parą turėtume dalinti į tris dalis: 8 valandas skirti miegui, 8 valandas skirti darbui ir 8 valandas skirti sau. Deja, realybėje daug dirbame, skubame, patiriame stresą. Jau vien tai, kad miegame pakankamai, tampa nemažu indeliu į sveikatą, bet dažnam nepavyksta ir tinkamai pailsėti. Gyvenant tokiu tempu mėnesius, pusmečius, metus, organizmas įsisuka į nuolatinio streso mechanizmą: pradedame jaustis pavargę net ir išmiegoję. Organizmas miego trūkumą kompensuoja išaugusiu apetitu, o nesilaikant sveikos mitybos principų, senka mikroelementų, mineralų, vitaminų, geležies atsargos. Pradeda slinkti plaukai, lūžinėja nagai, jaučiame širdies permušimus, o ir sporto salėje ima varginti mėšlungis. Dėl nuolatinio streso besigaminantis kortizolis didiną cholesterolio kiekį kraujyje, slopina imuninę sistemą, pradeda pulti peršalimo ligos, tampa sunkiau išgyti savaime, didėja ne visada reikalingas antibiotikų vartojimas. Taip pat išsiskiriantis kortizolis stabdo kolageno, kuris svarbus jungiamojo audinio komponentas, gamybą, sutrinka vitamino D sintetinimas, kalcio pasisavinimas iš žarnyno, didėja kaulų retėjimo tikimybė.

Esant minėtiems nusiskundimams, ar norint jų išvengti ateityje, svarbu įvertinti mikroelementų, mineralų, vitaminų, geležies kiekį organizme ir svarbiausias medžiagas kaupiančio organo – kepenų – funkciją. Turėdami šią informaciją padėsite sau ne tik jaustis geriau, bet ir Jūsų laisvalaikis bus lydimas didesnio energijos ir geros nuotaikos kiekio. O juk puikiai praleidus laisvą laiką ir miegas taps kokybiškesnis.

 

 

 

-Pasiūlymas galioja sausio-vasario mėnesiais.
-Kraujo paėmimo mokestis įskaičiuotas.
-Nemokama gydytojo konsultacija su tyrimų įvertinimu (reikalinga papildoma registracija)
-Akcijos organizatorius pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti akcijos sąlygas.