Kraujo tyrimai

Kraujo tyrimai yra mūsų organizme vykstančių procesų veidrodis, kuris atspindi mažiausius sutrikimus, bendrą organizmo būklę, infekcijas, virusus ar net itin rimtus vėžinius susirgimus, genetines ligas.

„Antėja laboratorija“ atliekami profilaktiniai ir diagnostiniai kraujo tyrimai, kuriuos galite atlikti Jums patogiu laiku, be gydytojo siuntimo! Jūsų tyrimus atlieka vieni moderniausių robotų ir analizatorių Baltijos šalyse! Kraujo mėginiai automatizuota linija nukeliauja į reikiamus analizatorius, o vėliau yra perkeliami į specializuotus šaldytuvus – prireikus atlikti kitus, diagnozę tikslinančius tyrimus, mes galime sutaupyti Jūsų laiką ir pasinaudoti mėginių archyvu, t. y. atlikti papildomus tyrimus iš jau turimo mėginio!

Jūsų patogumui pateikiame profilaktinius, diagnostinius, ligų stebėsenos bei gydymo efektyvumo tyrimus, suskirstytus pagal dažniausiai pasitaikančius organizmo sutrikimus bei ligas.


Medikai dažnai pajuokauja – gera žinia yra jokios žinios! Gydytojas rimtam pokalbiui pasisodina, kai organizme aptinkami pokyčiai bei nukrypimai nuo normos, kuriuos, pėdsakas po pėdsako, atseka iki negalavimų priežasties ar priežasčių.