fbpx

Sveikatos dienos 2015 – Antėja kviečia!

Unikali galimybė parodos dalyviams – bendro kraujo vaizdo tyrimas nemokamai renginyje „ Sveikatos dienos “ !

Medicininių tyrimų laboratorija „Antėja“ parodos „ Sveikatos dienos “ metu lankytojams suteiks unikalią galimybę atlikti pagrindinį kraujo tyrimą – bendrą kraujo vaizdą (BKV) – nemokamai. Šis tyrimas yra įtraukiamas į visus išsamius sveikatos patikrinimus. Jo metu suskaičiuojama eritrocitų, leukocitų ir trombocitų kiekis kraujyje, taip pat pateikiamas bazofilų, eozinofilų, neutrofilų ir kitų kraujo ląstelių kiekis. Šio tyrimo atsakymai nėra taip lengvai interpretuojami, kaip kai kurie tyrimai, patvirtinantys ar paneigiantys ligą, tačiau gydytojo rankose iš to galima pamatyti išties labai daug.

Būtent todėl parodos metu jus konsultuos „Antėja“ šeimos ir laboratorijos gydytojai. Atlikus BKV tyrimą galima įtarti daugelį ligų dar iki pasireiškiant simptomams ir jau imtis priemonių problemai spręsti. Sumažėjęs hemoglobino kiekis gali leisti įtarti mažakraujystę bei tam tikrų medžiagų stoką (pvz., geležies, vitamino B12), dėl ko gali reikėti koreguoti mitybą ar skirti gydymą. Leukocitų kiekis, kuris neatitinka normos, gali įspėti apie kraujo ligas, taip pat virusinę, bakterinę ar grybelinę infekcijas. Trombocitų kiekio pokyčiai gali lemti kraujavimą ar krešulių susidarymą. Tai neabejotinai vienas svarbiausių medicininių tyrimų, norint daugiau sužinoti apie savo sveikatą.

Parodoje bus atliekami ir kiti tyrimai. Suteikiama galimybė nemokamai pasitikrinti dėl ŽIV. Atliekamas gliukozės (cukraus kiekio kraujyje) tyrimas dėl cukrinio diabeto rizikos (būtina prieš tai būti bent 2 valandas nevalgius ir negėrus nieko, išskyrus vandenį). Tikrinsime ar nesergama celiakija.

Turinčius tam tikrų simptomų ar norinčius pasiskiepyti išsamiau konsultuos UAB „Antėja“ gydytojos. Taip pat pamatuos kraujo spaudimą, nustatys kūno masės indeksą, riebalų ir raumenų sudaromą kūno masės dalį, vidaus organų suriebėjimą ir rekomenduojamą dienos kalorijų normą.

Neturite laiko sirgti? Pasitikrinkite laiku!

Lauksime Jūsų!