Alergijos tyrimai

Alergija yra neįprasta ir itin jautri organizmo reakcija į įvairius aplinkos veiksnius, alergines ir antigenines medžiagas – namų dulkes, chemines medžiagas, žiedadulkes, maisto produktus. Alergijos metu, imuninė sistema į natūraliai gamtoje esančias daleles – alergenus – reaguoja kaip į grėsmingus svetimkūnius ir sukelia alerginę reakciją.
Alergijos tyrimai padės Jums nustatyti, ar esate alergiškas ir imtis būtiniausių apsaugos priemonių. Laboratorinio kraujo tyrimo metu, organizme aptinkamas atsakas į alergenus (antigenus), pasireiškiantis kaip antikūnų pagausėjimas kraujyje. Svarbiausio alerginių reakcijų rodiklio imunoglobulino E organizme būna mažiausiai (~50 ng/ml), tačiau dėl to jo pokyčiai yra akivaizdūs. Keletas dienų prieš tyrimą išskirtinai rekomenduojama pabūti gamtoje, valgyti įvairesnį maistą, turėti kontaktą su gyvūnais ar pelėsiais. Alergijos tyrimai bus tikslesni, jei juos atliksite alergijos paūmėjimo metu.
„Antėja laboratorija“ per ilgą darbinę patirtį surinko Lietuvos gyventojams būdingų alergenų programas, kuriose yra dažniausiai pasitaikantys alergenai.

Rodoma 1–12 produktų - viso yra 13