fbpx

Antikūnai IgG prieš Herpes simplex viruso 1 tipą

12.00 

Antikūnai IgG prieš Herpes simplex viruso I tipą – tyrimas parodo, kad žmogus turi Herpes simplex I tipo virusą ir yra nešiotojas. Jei infekcija ūmi ir yra simptomų, tyrimo reikšmė padidėja net 4 kartus.

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
 
 
 
 
 
 
 
 
Terminas, mėn.:
24
#
/
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - .Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
Sblizingas
Produkto kodas: 3106 Kategorija: Tyrimo ID: 4814

Aprašymas

Antikūnai IgG prieš Herpes simplex viruso 1 tipą – tyrimas parodo, kad žmogus turi Herpes simplex I tipo virusą ir yra nešiotojas. Jei infekcija ūmi ir yra simptomų, tyrimo reikšmė padidėja net 4 kartus. Tyrimas rekomenduojamas, jei vargina pūsleliniai bėrimai burnos, lūpų ir akių srityse arba gydytojas įtaria meningitą, sukeltą šio viruso.

Herpes simplex – virusinės kilmės lytiškai plintanti liga. Skiriami du ligos tipai:

Herpes labialis (I tipas) – lūpų pūslelinė.
Herpes genitalis (II tipas) – lyties takų pūslelinė, ši infekcija sukelia lyties organų skausmus. Prasideda niežtinčia dėmele, kuri pavirsta į pūslelę, o joms pratrūkus ant lytinių organų atsiranda žaizdelių.