fbpx

Bakterinės vaginozės sukėlėjų PGR rinkinys

64.00 

Bakterinė vaginozė (BV) yra labiausiai paplitusi liga, dėl kurios moterys kreipiasi į ginekologus. Dažniausi ligos simptomai yra išskyros, nemalonus kvapas ir dirginimas. Ši būklė vis labiau pripažįstama kaip dažniausia ir brangiausia akušerijos ir ginekologijos infekcinė komplikacija visame pasaulyje.

Produkto kodas: 3344 Kategorija: Tyrimo ID: 7540

Aprašymas

Bakterinė vaginozė (BV) yra labiausiai paplitusi liga, dėl kurios moterys kreipiasi į ginekologus. Dažniausi ligos simptomai yra išskyros, nemalonus kvapas ir dirginimas. Ši būklė vis labiau pripažįstama kaip dažniausia ir brangiausia akušerijos ir ginekologijos infekcinė komplikacija visame pasaulyje. BV paplitimą yra sunku nustatyti, nes liga gali būti tiek simptominė, tiek besimptomė. Molekulinių metodų naudojimas yra svarbus nustatant tikslią BV diagnozę.

Bakterinės vaginozės PGR tyrimas atliekamas, siekiant nustatyti du pagrindinius BV sukėlėjus – Gardnerella vaginalis ir Atopobium vaginae. Nustatomas didelis šių abiejų mikroorganizmų kiekis yra 95% jautrus ir 99% specifinis BV diagnozei.

Lactobacillus spp. nustatymas PGR metodu yra gerokai išsamesnis ir labai išplečia galimybes, vertinat makšties būklę. Šis bakterinės vaginozės (kartu su Lactobacillus spp.) tyrimas yra pažangesnis, nes mikroorganizmai įvertinami kiekybiškai, o tai padeda įvertinti normalią makšties aplinką. Šis tyrimas suteikia galimybę stebėti antimikrobinio gydymo veiksmingumą, vertinant dinaminius bakterijų sudėties pokyčius gydymo metu ir po gydymo, taip pat nustatyti pasikartojančią BV. Todėl gydymas po tyrimo gali būti tinkamai pakoreguotas, kad būtų pasiektas efektyvus gydymas.