Kaulų rezorbcijos žymuo (beta – Cross Laps)

18.00 

Kaulų rezorbcijos žymuo (beta – Cross Laps) – naudojamas osteoporozės diagnostikai. Beta – Cross Laps yra naudingas, kai reikia sekti medikamentinį oteoporozės gydymą – parodo ar yra atsakas į gydymą, ar reikia keisti dozę, ar pasirinkti kitus vaistus

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
 
 
 
 
 
 
 
 
Terminas, mėn.:
24
#
/
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - .Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
Sblizingas
Produkto kodas: 1818 Kategorija: Tyrimo ID: 4858

Aprašymas

Kaulų rezorbcijos žymuo (beta – Cross Laps) –  naudojamas osteoporozės diagnostikai. Beta – Cross Laps yra naudingas, kai reikia sekti medikamentinį oteoporozės gydymą – parodo ar yra atsakas į gydymą, ar reikia keisti dozę, ar pasirinkti kitus vaistus. Šis laboratorinis tyrimas turi pranašumų (nedaro žalos organizmui, yra specifiškesnis) prieš DEXA densitometrinį tyrimą. DEXA yra radiologinis metodas, kuriuo tiriami kaulai, norint patvirtinti Beta – Cross Laps tyrimo rezultatus ir paskirti tinkamus vaistus.