Šlapimo tyrimas

4.00 

Bendras šlapimo tyrimas – greitas ir informatyvus būdas įvertinti inkstų ir šlapimo takų patologijas. Bendro šlapimo tyrimu yra nustatomas šlapimo rūgštingumas, ketonai ir santykinis tankis, leukocitai ir bakterijos (inkstų ir šlapimo takų infekcija), baltymai ir gliukozė, kraujas, bilirubinas ir urobilinogenas, spalva.

Produkto kodas: 1401 Kategorija: Tyrimo ID: 4454

Aprašymas

Bendras šlapimo tyrimas (BŠT) – greitas ir informatyvus būdas įvertinti inkstų ir šlapimo takų patologijas. Bendras šlapimo tyrimas atliekamas laboratorijoje automatiniu šlapimo analizatoriumi. Bendro šlapimo tyrimu yra nustatomas šlapimo rūgštingumas, ketonai ir santykinis tankis (viso organizmo būklė), leukocitai ir bakterijos (inkstų ir šlapimo takų infekcija), baltymai ir gliukozė (inkstų ligos, pvz. lėtinis glomerulonefritas), kraujas (akmenligė, vėžys), bilirubinas ir urobilinogenas (kepenų ligos), spalva.

Šlapimo tyrimas yra atliekamas profilaktinio sveikatos patikrinimo metu arba įtariant ligą. Bendrą šlapimo tyrimą rekomenduojama atlikti bent kartą per metus žmonėms, kuriems yra didelė rizika susirgti inkstų nepakankamumu – sergantiems cukriniu diabetu, arterine hipertenzija, širdies ir kraujagyslių bei inkstų ir šlapimo takų ligomis. Ankstyva diagnostika ir laiku pradėtas gydymas gali padėti sustabdyti ligos progresavimą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.