fbpx

Ca 125 Kiaušidžių vėžio žymuo

12.00 

Kiaušidžių vėžio žymuo – pagrindinis kiaušidžių vėžio laboratorinis žymuo, labai tinkamas profilaktikai. Tyrimą svarbu atlikti moterims, kurių šeimose yra sergančių krūties ar kiaušidžių vėžiu. Kiaušidžių vėžio žymens kiekis kraujyje taip pat padidėja sergant gimdos kaklelio, storosios žarnos, krūties ir plaučių vėžiu.

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
 
 
 
 
 
 
 
 
Terminas, mėn.:
24
#
/
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - .Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
Sblizingas
Produkto kodas: 2309 Kategorija: Tyrimo ID: 4548

Aprašymas

Kiaušidžių vėžio žymuo (Ca 125) – pagrindinis kiaušidžių vėžio laboratorinis žymuo, labai tinkamas profilaktikai. Tyrimas svarbus įvertinant operacinio gydymo sėkmę ir sekant ligos eigą. Rodiklio koncentracija tuo didesnė, kuo didesnis navikas ar jo metastazės. Rodiklis gali padidėti ir sergant gerybinėmis ginekologinėmis ligomis. Tyrimą svarbu atlikti moterims, kurių šeimose yra sergančių krūties ar kiaušidžių vėžiu. Kiaušidžių vėžio žymens rodiklio koncentracijos mažėjimas yra siejamas su teigiamu gydymo poveikiu. Kiaušidžių vėžio žymens kiekis kraujyje taip pat padidėja sergant gimdos kaklelio, storosios žarnos, krūties ir plaučių vėžiu.

Kiaušidžių vėžio naviko susidarymo vietos vaizdą galite matyti paspaudus ant šios 3D iliustracijos (Nr. 1):

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.