fbpx

CREA Kreatininas

3.00 

Kreatininas  – tai vienas iš svarbiausių glomerulų filtracijos ir inkstų funkcijos rodiklių. Kreatinino kraujyje padaugėja, jei sutrinka inkstų, kaip kraujo filtro, funkcija. Tyrimas rekomenduojamas, jei įtariate kokią nors inkstų ligą arba po ūmios infekcijos atsiradus inkstų funkcijos sutrikimui. Kreatinino kraujo tyrimas yra taip pat būtinas, jei žmogui jau yra diagnozuotas cukrinis diabetas.

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
 
 
 
 
 
 
 
 
Terminas, mėn.:
24
#
/
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - .Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
Sblizingas
Produkto kodas: 1124 Kategorijos: , Tyrimo ID: 4452

Aprašymas

Kreatininas (CREA) – tai vienas iš svarbiausių glomerulų filtracijos ir inkstų funkcijos rodiklių. Kreatinino kraujyje padaugėja, jei sutrinka inkstų, kaip kraujo filtro, funkcija. Tyrimas rekomenduojamas profilaktinio sveikatos patikrinimo metu, jei įtariate kokią nors inkstų ligą arba po ūmios infekcijos atsiradus inkstų funkcijos sutrikimui. Kreatinino kraujo tyrimas yra taip pat būtinas, jei žmogui jau yra diagnozuotas cukrinis diabetas. Ši liga pažeidžia inkstus – padidėja jų pralaidumas ir vystosi funkcijos nepakankamumas. Moksliniais tyrimais nustatyta, kad inkstų nepakankamumas, reikalaujantis dializių gali išsivystyti per 10-15 m. nuo cukrino diabeto pradžios. 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.