fbpx

CRE (š) Kreatininas šlapime

5.00 

Kreatininas šlapime tyrimas yra svarbus apskaičiuojant kaip efektyviai inkstai filtruoja kraują. Vienkartinio kreatinino šlapime tyrimo rezultatai naudojami kartu su kitų tyrimų rezultatais, siekiant nustatyti kitų medžiagų kiekį šlapime.

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
 
 
 
 
 
 
 
 
Terminas, mėn.:
24
#
/
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - .Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
Sblizingas
Produkto kodas: 1405 Kategorija: Tyrimo ID: 4448

Aprašymas

Kreatininas šlapime (CREA) (š) tyrimas yra svarbus apskaičiuojant kaip efektyviai inkstai filtruoja kraują. Vienkartinio kreatinino šlapime tyrimo rezultatai naudojami kartu su kitų tyrimų rezultatais, siekiant nustatyti kitų medžiagų kiekį šlapime. Į šlapimą išskiriamo kreatinino (CREA) kiekis yra beveik pastovus, todėl šis rodiklis naudingas skaičiuojant šlapimo baltymo ir kreatinino santykį ar albumino ir kreatinino santykį. Albumino ir kreatinino santykis skaičiuojamas, norint nustatyti kiek albumino iš inkstų patenka į šlapimą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.