fbpx

Helicobacter pylori antigenas išmatose

15.00 

Helicobacter Pylori yra labai atspari aplinkai bakterija, kuri apsigyvena skrandyje. Ji gamina fermentą ureazę, kuris skylą į anglies dvideginį ir amoniaką. Dėl to atsiranda ne tik raugulys, bet ir blogas kvapas iš burnos. Amoniakas su anglies dvideginiu taip pat neutralizuoja skrandžio rūgšties pH, todėl atsiranda virškinimo sutrikimai.

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
 
 
 
 
 
 
 
 
Terminas, mėn.:
24
#
/
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - .Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
Sblizingas
Produkto kodas: 1506 Kategorija: Tyrimo ID: 16791

Aprašymas

Helicobacter Pylori infekcija didina riziką atsirasti ne tik skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opaligei, ūminiam bei lėtiniams gastritui, bet ir vėžiniams pakitimams. Dėl virškinamojo trakto pažeidimo gali sutrikti vitamino B12 pasisavinimas, todėl vystosi mažakraujystė, nervų funkcijos pažeidimai. Bakterija plinta per seiles, todėl ja nėra sunku užsikrėsti. Iš kraujo atliekami šios bakterijos imunoglobulino tyrimai gali parodyti infekcijos buvimą organizme, tačiau dėl imuninės atminties ypatumų gali būti sunku diferencijuoti – infekcija aktyvi, ar buvusi. Todėl tiksliausia atlikti Helicobacter Pylori antigeno nustatymo išmatose tyrimą. Šis tyrimas yra kokybinis, todėl tiksliai nurodys ar Jūsų organizme šis sukėlėjas yra aktyvus. Tyrimas atliekamas iš išmatų, kurios surenkamos į vienkartinį, sterilų konteinerį, kurį galima įsigyti bet kurioje vaistinėje. Tyrimo atlikimo laikas iki 5 darbo dienų. Taip pat šis tyrimas ypač tikslingas kontrolei, kuomet pacientui jau buvo pravestas bakterijos eradikacijos kursas antibiotikais ir reikia sužinoti, ar infekcija yra pilnai išgydyta. Dėl bakterijos atsparumo vaistams visada labai svarbu įsitikinti, kad gydymas suveikė.