fbpx

IgE Imunoglobulinas E

10.00 

Imunoglobulinas E (IgE )  yra pradinis, atrankinis alergijos tyrimas. Tyrimas taip pat gali padėti diagnozuoti parazitines infekcijas bei autoimunines ligas.

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
 
 
 
 
 
 
 
 
Terminas, mėn.:
24
#
/
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - .Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
Sblizingas
Produkto kodas: 3701 Kategorija: Tyrimo ID: 4715

Aprašymas

Imunoglobulinas E (IgE ) dalyvauja alerginėse reakcijose, t. y. padeda organizmui kovoti su iš aplinkos patenkančiomis medžiagomis. Dėl šių priežasčių, tai yra pradinis, atrankinis alergijos tyrimas. Imunoglobulino E tyrimas taip pat gali būti  atliekamas diagnozei patikslinti – jei odos testas alergijos testas alergijos nepatvirtino, o simptomai ir kiti požymiai ją rodo.

Tyrimą rekomenduojama atlikti, kai jaučiami alergijos simptomai – bėrimai, astma, odos sudirgimas, viduriavimas dėl alergijos maistui ir pan. Imunoglobulino E koncentracijos padidėjimas (pats savaime, be alergijos požymių) yra alergijos rizikos faktorius. Tyrimas taip pat gali padėti diagnozuoti parazitines infekcijas bei autoimunines ligas.