fbpx

Imunoglobulinų bendrų lengvųjų kapa / lambda grandinių nustatymas šlapime

25.00 

Lengvosios kapa/lambda grandinės dažniausiai yra plazminių ląstelių gamybos produktai ir sudaro imuninės atminties ląstelių – imunoglobulinų dalį. Jų kiekis šlapime didėja tuomet, kai yra suaktyvėjusi jų produkcija arba yra sutrikusi inkstų funkcija.

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
 
 
 
 
 
 
 
 
Terminas, mėn.:
24
#
/
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - .Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
Sblizingas
Produkto kodas: 3229 Kategorija: Tyrimo ID: 16992

Aprašymas

Šių grandinių santykių pakitimai būdingi ne tik ligoms, kurių metų padidėja plazminių ląstelių aktyvumas (mielominė liga), bet ir tuomet, kai pažeidžiami inkstai ir sutrinka jų gebėjimas reabsorbuoti baltymus atgal į kraujotaką (antro tipo cukrinis diabetas, terminalinis inkstų funkcijos nepakankamumas). Šių grandinių santykio vertinimas šlapime gali būti diagnostinis testas mielominei ligai, sisteminei raudonajai vilkligei, išsėtinei sklerozei diagnozuoti. Atliekant tyrimą dėl galimo mielominės ligos, santykio pakitimai kraujyje išlieka trumpiau, nes šios grandinės labai greitai filtruojasi ir patenka į šlapimą. Sergant tokiomis ligomis kaip sisteminė raudonoji vilkligė, išsėtinė sklerozė šių grandinių kiekis didėja praporcingai didėjant ligos aktyvumui. Tyrimas atliekamas per 14 darbo dienų.