Kalcitoninas

20.00 

Kalcitonino tyrimas visų pirma yra padeda diagnozuoti skydliaukės vėžį, taip pat – C ląstelių hiperplaziją. Tyrimas naudojamas įvertinti gydymo efektyvumą bei stebėti vėžio atsinaujinimo galimybę. Žymūs kalcitonino kiekio padidėjimai gali būti susiję ir su plaučių, krūtinės ar kasos vėžiu, insulinoma.

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
 
 
 
 
 
 
 
 
Terminas, mėn.:
24
#
/
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - .Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
Sblizingas
Produkto kodas: 1137 Kategorijos: , , Tyrimo ID: 4565

Aprašymas

Kalcitoninas padeda diagnozuoti skydliaukės vėžį, taip pat – C ląstelių hiperplaziją. Tyrimas naudojamas įvertinti gydymo efektyvumą bei stebėti vėžio atsinaujinimo galimybę. Tikslinga tikrintis ir sirgusiojo šeimos nariams, susijusiems kraujo ryšiu. Įprasta, aptikus kalcitonino kiekio padidėjimą, atlikti ir kitus skydliaukės pakitimų tyrimus: TTH, FT3, FT4. Žymūs kalcitonino kiekio padidėjimai gali būti susiję ir su plaučių, krūtinės ar kasos vėžiu, insulinoma. Rodiklius taip pat dėl vaistų vartojimo (epinefrinas, glukagonas, oraliniai kontraceptikai). Šiek tiek didesni kiekiai fiksuojami naujagimiams ir nėščiosioms.

Tyrimą rekomenduojama atlikti, jei jaučiami šie simptomai:

  • patinimas kaklo priekyje;
  • skausmas gerklėje arba kaklo priekyje;
  • balso pakitimai, užkimimas;
  • sutrikęs rijimas ar kvėpavimas;
  • nuolatinis kosulys, kuris nesusijęs su peršalimu.

Mažas kalcitonino kiekis reiškia, kad simptomai atsiranda ne dėl C ląstelių hiperplazijos ar skydliaukės vėžio. Aukšti kalcitonino kiekiai yra geras šių ligų indikatorius, tačiau patvirtinimui vis tiek reikia atlikti biopsiją ir ultragarsą. Esant sėkmingam skydliaukės vėžio gydymui, kalcitonino kiekis stipriai sumažėja. Jeigu rodiklis po gydymo nukrinta, tačiau išlieka šiek tiek padidėjęs ir po kiek laiko pradeda kilti, didelė tikimybė, kad skydliaukės vėžio gydymas nebuvo pakankamai efektyvus.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.