Motinystės DNR nustatymo testas – tiriama 1 mama ir 1 vaikas

229.00 

Motinystės DNR nustatymo testas – tiriama 1 mama ir 1 vaikas. Šis tyrimas yra panašus į tėvystės tyrimą ir nustato ar moteris yra biologinė vaiko motina. Motinystės tyrimas atliekamas iš vidinio skruosto, seilių ląstelių epitelio, kurios paimamos sterilia vatos lazdele.

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
 
 
 
 
 
 
 
 
Terminas, mėn.:
24
#
/
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - .Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
Produkto kodas: 3807 Kategorija: Tyrimo ID: 4889

Aprašymas

Motinystės DNR nustatymo testas – tiriama 1 mama ir 1 vaikas. Šis tyrimas yra panašus į tėvystės tyrimą ir nustato ar moteris yra biologinė vaiko motina. Motinystės tyrimas atliekamas iš vidinio skruosto, seilių ląstelių epitelio, kurios paimamos sterilia vatos lazdele. DNR mėginiai gali būti paimti tiek iš galimos motinos ir vaiko, taip pat iš tėvo.

Kiekvienoje chromosomos poroje egzsituoja specifinė DNR seka, kurią vaikas paveldėjo iš tėvų (50 proc. iš motinos, 50 proc. iš tėvo). Motinystės testas identifikuoja motinos DNR seką ir padeda nustatyti galimus giminystės ryšius.