fbpx

Omega 6/3 – Eritrocitų riebalų rūgštys

180.00 

Ω-3 ir ω-6 riebalų rūgščių biologinį poveikį sąlygoja jų tarpusavio sąveika. Todėl labai svarbu su maistu gauti pakankamai omega-3 riebiųjų rūgščių. Šios riebalų rūgštys palaiko mūsų ląstelių membranų lankstumą ir sklandų signalų perdavimą tarp neuronų, slopina įvairius uždegimus, padeda išsaugoti sveikatą ir ilgaamžiškumą.

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
 
 
 
 
 
 
 
 
Terminas, mėn.:
24
#
/
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - .Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
Produkto kodas: 6088 Kategorija: Tyrimo ID: 16933

Aprašymas

Šių dienų žmonių mitybos įpročiai labai pasikeitę. Omega-6 riebalų gavimas yra didelis, o Omega-3 riebalų rūgščių kiekis maiste yra labai ribotas.

Remiantis statistika, žmonių, vartojančių pakankamai omega-6 ir omega-3 riebalų rūgščių santykis yra 1:1, o Vakarų šalyse šis santykis yra 15: 1-16, 7:1. Vakarų mityboje yra nepakankamai omega-3 riebalų rūgščių ir pernelyg daug omega-6 riebalų rūgščių, palyginti su mityba, kuri buvo prieš 100-150 metų. Pernelyg daug omega-6 polinesočiųjų riebalų rūgščių ir labai aukštas omega-6/omega-3 santykis šiandieninėje Vakarų mityboje skatina daugelio ligų, kaip širdies ir kraujagyslių, onkologinių susirgimų ir uždegiminių bei autoimuninių ligų atsiradimą. Ir priešingai, padidėjęs omega-3 riebiųjų rūgščių kiekis (mažas omega-6 /omega-3 santykis) turi slopinamąjį poveikį.

Remiantis įvairiais epidemiologiniais ir klinikiniais tyrimais, širdies ir kraujagyslių ligų prevencijoje padidinus omega-6/omega-3 santykį iki 4:1, galima sumažinti mirtingumo riziką iki 70%. Sergantiems onkologinėmis ligomis (krūties, storosios žarnos, prostatos, kasos, kepenų) omega-6/omega-3 santykis turi įtakos ligos progresavimui. Pacientams, sergantiems lėtinėmis uždegiminėmis ligomis, kaip reumatoidinis artritas, bronchinė astma, uždegiminė žarnyno liga, taip pat osteoporozė, Alzheimerio liga, depresija – optimalus omega-6/omega-3 santykis gali palengvinti ligos simptomus ir prisidėti jos prie gydymo.