Padidėjusio plaukuotumo (hirsutizmo) priežasčių nustatymo tyrimų rinkinys

Akcija!

85.00  75.00 

Padidėjęs plaukuotumas vargina nemažą dalį moterų ir vyrų. Kai kuriais atvejais tai būna norma, nes nulemta genetikos ir keliauja iš kartos į kartą. Atvejai, kai plaukeliai žmonėms ima rastis neįprastose kūno vietose, laikomi patologiniais. Juos sukelia hormonų disbalansas organizme. Patologiniu atveju, padidėjusį plaukuotumą dažnai lydi ir kiti simptomai: aknė, balso kitimas, menstruacijų ciklo sutrikimas, kūno sudėjimo pokyčiai ir kita. Šio sutrikimo priežastys gali būti nustatomos atliekant laboratorinius tyrimus ir ultragarsinius. Plaukelių šalinimas, nežinant tikslios plaukuotumo padidėjimo priežasties, dažnai kainuoja daug laiko ir lėšų, tačiau duoda tik trumpalaikį rezultatą, todėl rekomenduojama taikyti kompleksines ištyrimo ir gydymo priemones.

Išvalyti

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
 
 
 
 
 
 
 
 
Terminas, mėn.:
24
#
/
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - .Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
Produkto kodas: N/A Kategorija: Tyrimo ID: 13589

Aprašymas

Padidėjusio plaukuotumo (hirsutizmo) priežasčių nustatymo tyrimai – tai gydytojų sudarytas tyrimų rinkinys, kuriuo siekiama išsiaiškinti ir laiku užkirsti kelią galimoms ligoms bei jų vystymuisi.

TYRIMAIMini
Lytiniai hormonai:
TESTO Testosteronas+
LAI Laisvų androgenų indeksas+
SHBG (lytinius h. sujungiantis globulinas)+
DHEA-S Dehidroepiandrosterono sulfatas+
PRL Prolaktinas+
FSH Folikulus stimuliuojantis hormonas+
PRG Progesteronas+
LH Liuteinizuojantis hormonas+
Kiti tyrimai:
CORTr Kortizolis+

Papildoma informacija

Tyrimų programa

Mini