fbpx

ToxoM Toxoplasma gondii IgM antikūnai

12.00 

Toxoplasma gondii IgM antikūnai parodo, kad asmuo yra užsikrėtęs ūmia toksoplazmoze. Toksoplazmozė itin pavojinga nėščiosioms – jei nėščioji yra Toxoplasma gondii pirmuonio nešiotoja, yra didelė tikimybė, kad liga bus perduota vaisiui. Vaisiaus užkrėtimas toksoplazmoze gali progresuoti į vystymosi sulėtėjimą ar psichikos problemas. 

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
 
 
 
 
 
 
 
 
Terminas, mėn.:
24
#
/
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - .Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
Sblizingas
Produkto kodas: 3206 Kategorija: Tyrimo ID: 4835

Aprašymas

Toxoplasma gondii IgM antikūnai parodo, kad asmuo yra užsikrėtęs ūmia toksoplazmoze. Toxoplasma gondii IgM antikūnai atsiranda po 1-2 savaičių ir po to koncentracija organizme pradeda mažėti. Toksoplazmozė itin pavojinga nėščiosioms – jei nėščioji yra Toxoplasma gondii pirmuonio nešiotoja, yra didelė tikimybė, kad liga bus perduota vaisiui. Vaisiaus užkrėtimas toksoplazmoze gali progresuoti į vystymosi sulėtėjimą ar psichikos problemas. Tyrimą rekomenduojama atlikti visoms nėščiosioms, vartojusioms termiškai neapdorotą mėsą, galimai užterštą vandenį, turėjusioms kontaktą su kačių išmatomis. Siekiant įvertinti ar naujagimis užsikrėtė toksoplazmoze, svarbu atlikti IgM antikūnų tyrimą – sirgimas ūmia toksoplazmozės forma rodo, kad vaisius taip pat buvo infekuotas.

Tyrimą rekomenduojama atlikti kartu su Toxoplasma gondii IgG antikūnų tyrimu:

  • IgG padidėjęs, IgM neigiami – buvusi infekcija, persirgta anksčiau, vaisiui pavojaus nėra;
  • IgG neigiami, IgM padidėjęs – ūmi infekcija, užsikrėsta neseniai;
  • IgG ir IgM padidėję – lėtinė infekcija;
  • IgG ir IgM neigiami – nėra ir nebuvo užsikrėtimo.