fbpx

ŽIV ½ antikūnų nustatymas (su ŽIV1 0)

8.00 

ŽIV ½ antikūnų nustatymas – diagnostinis kokybinis imunofermentinis tyrimas, kuriuo nustatomi ne tik I ir II tipų žmogaus imunodeficito viruso specifiniai antikūnai, bet ŽIV 1 tipo 0 potipis žmogaus serume ir plazmoje.

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
 
 
 
 
 
 
 
 
Terminas, mėn.:
24
#
/
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - .Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
Sblizingas
Produkto kodas: 2501 Kategorija: Tyrimo ID: 12080

Aprašymas

Įgytas imunodeficito sindromas (AIDS) kaip atskiras klinikinis reiškinys pirmąjį kartą buvo pripažintas 1981 metais. Sukėlėjais laikomi du skirtingi žmogaus imunodeficito virusai, ŽIV1 ir ŽIV2. Serologinis ŽIV antikūnų nustatymas atlieka svarbų vaidmenį, siekiant užkirsti kelią tolesniam ligos plitimui. 1990 metais buvo aprašytas naujas ŽIV potipis ŽIV1 O potipis, kuris specifiškai aptinkamas šiuolaikiniais tyrimais kartu su jau gerai žinomomis ŽIV1 ir ŽIV2 tipais.

Siekiant sutrumpinti diagnostinį tarpsnį tarp ŽIV infekcijos atsiradimo ir jos pirmojo serologinio aptikimo, svarbu papildyti antikūnų tyrimą ŽIV p24 antigeno tyrimu, nes ŽIV p24 antigenas buvo aptiktas kai kuriuose ŽIV serokonversijos mėginiuose dar prieš aptinkant ŽIV antikūnus. Nors ŽIV antikūnų ir (arba) antigeno nustatymas neleidžia padaryti galutinių išvadų dėl ŽIV1 ar ŽIV2 infekcijos buvimo kraujyje kraujo paėmimo metu, o neigiamas rezultatas neleidžia galutinai atmesti ŽIV1 ar ŽIV2 buvimo galimybės, jungtinis antigenų/antikūnų tyrimas šiuo metu yra geriausias serologinis būdas gan tiksliai aptikti ir atmesti ŽIV infekciją.